Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı

Kadın hastalıkları ve kadın sağlığının incelendiği bilim dalı jinekolojidir. Bu dalda çalışan kişilere ise jinekolog denilmektedir. Jinekologlar rahim, yumurtalık ve dış genital sistemle ilgilenirler. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı yani jinekolog olmak için bir takım özel tıp eğitimleri alınır. Bu tıp eğitimden sonra her doktor kendine özel bir alan seçerek o alanda uzmanlaşır ve çalışma yürütür.

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Ne ile İlgilenir?

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı belli bir tıp eğitimi aldıktan sonra yani belli bir deneyim elde ettikten sonra seçmiş oldukları bir alanda uzmanlaşmaya başlarlar ve bu alanda çalışma yürütürler. Kadın doğum uzmanları; tüp bebek, sezaryen, normal doğum, kısırlık, aparoskopi, menopoz, kürtaj, kadın hastalıkları ve kadın hastalıkları ile ilgili kanserler ile ilgili eğitimler alırlar. Bu eğitimlerin ardından da belli bir alanda uzmanlaşmak için bir yönde ilerlerler. Genel olarak ise kadın hastalıkları ve uzmanı gebelik öncesi, sırası ve sonrası ve kadınları ilgilendiren hastalıklarla ilgilenmektedirler.

Bu alanda başarılı ve kaliteli eğitim görmüş ve kendini bu alanda geliştirmekte olan Kadın Hastalıkları ve Uzmanı Op. Dr. Savaş ERDEM en iyi şekilde tedavilerle ve ilgisiyle başarılar elde etmektedir. Uygulamış olduğu tedavilerle hem ilgileri üzerine toplamakta hem de yeniliklere açık oluşu ve araştırmacı ve çalışmacı ruhuyla daha da bu alanda gelişme elde etmektedir. Sizler de hem ilgili hem de deneyimli bir Kadın Hastalıkları ve Uzmanı arıyorsanız Op. Dr. Savaş ERDEM ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı - Op. Dr. Savaş ERDEM

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı

Gaziantep Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı | Op. Dr. Savaş ERDEM

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Op. Dr. Savaş ERDEM
Op. Dr. Savaş ERDEM
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?